Zwroty

Jeżeli jesteś Konsumentem lub prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą (w stosunku do towarów, które kupiłeś bez związku z prowadzona działalnością lub wykonywanym zawodem), w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki możesz odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli to zrobisz, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Aby zrezygnować z zakupu, poinformuj nas o swojej decyzji, korzystając ze wzoru formularza odstąpienia od umowy lub wypełniając formularz zwrotu dostępny poniżej (przyśpieszy to realizacje twojego zgłoszenia).

Jeżeli decydujesz się na dokonanie zwrotu wypełnij poniższy formularz zwrotu, a następnie odeślij produkt do nas: Data Legal Solutions sp. z o.o., ul. Suwak 4 lok.112 w Warszawie (02-676). W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru do Sprzedawcy

Pamiętaj też, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

UWAGA!

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

 1. świadczenia usług, jeżeli wykonaliśmy w pełni usługę za Twoją wyraźną zgodą;
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według Twojej specyfikacji lub służąca zaspokojeniu Twoich zindywidualizowanych potrzeb. W szczególności dotyczy to usług dostosowania modelu w tym zmiany jego rozmiaru, wydruku na zlecenie lub innych jego modyfikacji.
 3. dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło

Reklamacje

Rozpoznajemy reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail. Jeżeli w ciągu 14 dni nie odpowiemy na Twój wniosek co do żądań, oznacza to, iż uznaliśmy żądania za uzasadnione. Termin tem może zostać wydłuzony w przypadku gdy, przekazane przez Ciebie dane lub informacje wymagają uzupełnienia, jeszcze przed rozpatrzeniem reklamacji oraz dostarczenia do nas reklamowanego przedmiotu. Zwrócimy się jednak do Ciebie o ich uzupełnienie we wskazanym powyżej terminie. 

Występując ze wnioskiem o reklamację powinieneś dostarczyć wadliwą rzecz do nas w celu umożliwienia nam zbadania rzeczy i zajęcia stanowiska odnośnie do zasadności zgłoszonego żądania lub złożonego oświadczenia. Nie wysyłaj jednka samodzielnie reklamowanego towaru, a zaczekaj na nasz kontakt.

W przypadku uznania reklamacji. Produkt wolny od wad odsyłany jest do Ciebie na nasz koszt.

Masz prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymienimy Ci produkt wadliwy na wolny od wad. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez nas.

Uzupełnij formularz


  Administratorem podanych danych jest Administratorem podanych danych jest Data Legal Solutions sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-691), ul. Obrzeżna 5.
  Dane osobowe będą przetwarzane w celu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do danych
  osobowych, sprostowania oraz prawo do ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Więcej informacji na temat przetwarzania
  Pani/Pana danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.